1. HABERLER

  2. THK Gölbaşı Şubesi'nden Zengin'e plaket
THK Gölbaşı Şubesi'nden Zengin'e plaket

THK Gölbaşı Şubesi'nden Zengin'e plaket

THK Gölbaşı Şubesi yönetimi yenilendi. Yeni Yönetim Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin’i makamında ziyaret ederek hem yeni yönetimi tanıttılar hem de Kaymakam Zengin’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdiler.

A+A-

THK Gölbaşı Şubesi yönetimi yenilendi. Yeni Yönetim Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin’i makamında ziyaret ederek hem yeni yönetimi tanıttılar hem de Kaymakam Zengin’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdiler.

THK Gölbaşı Şubesi Başkanı  Ramazan Yılmaz, THK Gölbaşı  Şube Saymanı Rehber Öğretmen Aslan Ayyildiz, Başkan Yardımcısı Bayram Duman ve Yönetim Kurulu üyelerinden Münür Ballı, Fuat Hakkı Kaya,Ayşe Çelik Kaymakam Raşit Zengin’e nezaket ziyaretinde bulundular.

EN BAŞARILI İLÇEYİZ

Ziyarette THK Gölbaşı Şubesi Ramazan Yılmaz yapmış oldukları faaliyetler ile ilgili Kaymakam Zengin’i bilgilendirdi. 30 yıldır THK’ da görev aldığını belirten Yılmaz, THK Gölbaşı Şubesi’nin Ankara İlçeleri arasında en başarılı çalışmalara imza atan şube olduğunu belirtti. Bir dahaki dönem Başkan olmayacağını da vurgulayan Yılmaz, “30 yıldır kurumdayım. Artık genç arkadaşlarımızın bu görevini yürütmesini istiyorum” dedi.

BAŞARILI ÇALIŞMALR YÜRÜTTÜK

Derneğin faaliyetlerinden bahseden Yılmaz, Gölbaşı’nda başarılı çalışmalar yürüttükleri kaydederek, “Şube Başkanlığımız Olarak 2009-2010-2011 Dönemlerinde Halk Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa açmış olduğunuz Model Uçak Kursları ile 399 Öğrenciye, Şube Başkanlığımızca Okullarda açmış olduğumuz kurslar ile 141 öğrenciye Havacığın İlk adımı olan modelcilik ruhunu aşılayarak sertifikalarının vermiş bulunmaktayız. Her yıl düzenli olarak ilçemizde yapılan başvurular doğrultusunda en az 50 gencimizi ücretsiz planör – paraşüt – yelken kanat – yamaç paraşütü kurslarına gönderiyor üç övün yemek ve barınma ihtiyaçlarını kurum olarak karşılıyoruz. Kurmuş olduğumuz Genç Kanatlar ve Yavru Kartallar gönüllü gurupları ile 600 aşkın üyemiz kendi guruplarında sosyal faaliyet göstermektedirler. 2011 Yılı İtibari ile pek çok Okul müdürlüklerinden ve gençlerden aldığımız başvuralar doğrultusunda yeni kurslar düzenlemeyi ve sosyal aktiviteler yapmayı planlamaktayız. Düzenlemiş olduğumuz ve düzenleyeceğimiz kursların hiçbirinden ücret alınmamaktadır. Kurumumuz tarafından Model Uçak Malzemeleri (Çıtalar-Sinirlikler-Yapıştırıcılar-Zımparalar) ücretsiz verilmektedir. 2010 Yılında almış olduğumuz vekaleten kurban bağışlarında ilçemizde Kaymakamlık nezlinde kayıtlı olan ve kurumumuz tarafından tespit edilen 300 aileye Et ve Balık Kurumunda yaptırılan 800 gr. Pişirilmiş kavurma yardımı yapılmış ve her yıl düzenli olarak bu yardımları yapmaktayız” dedi.

TEŞEKÜÜR ETTİLER

Kaymakam Raşit Zengin ile yapılan kısa sohbetin ardından THK Gölbaşı Şubesi Ramazan Yılmaz, Zengin’e bugüne kadar THK’ne vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Kaymakam Raşit Zengin de THK Gölbaşı Şubesi’ne bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek yeni yönetime başarılar diledi.

Nisan ayı içerisinde yapılan Şube Olağan Genel Kurulu toplantısı sonucunda THK Gölbaşı Şubesi yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU

Ramazan Yılmaz (Başkan) Bayram Duman (Başkan Yardımcısı), Yönetim Kurulu Üyeleri, İsmet Aldemir, Fuat Hakkı Kaya, Ayşe Çelik.

DENETİM KURULU

Münür Ballı, Harun Dağıstan, Celal Akliman

Bu haber toplam 2967 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.