1. HABERLER

  2. Biz Hep Sahadaydık
Biz Hep Sahadaydık

Biz Hep Sahadaydık

AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Tülay Selamoğlu gazetemizi ziyaret ederek, . “Önümüzdeki dönem muhteşem olacak ve bunu herkes görecek” dedi.

A+A-

AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Tülay Selamoğlu gazetemizi ziyaret ederek, . “Önümüzdeki dönem muhteşem olacak ve bunu herkes görecek” dedi. 

AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Tülay Selamoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Şimşek, Kadın Kolları Başkanı Elif Özer ve İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Deveci ile birlikte gazetemize ziyarette bulundu.

BİZ HEP SAHADAYDIK

Selamoğlu ziyaretinde AK Parti’nin sadece seçim öncesinde çalışan bir parti olmadığını kaydederek, “Biz sadece seçimlerde çalışan bir gurup değiliz. Ak Parti olarak biz hep sahadaydık” dedi.

GÖLBAŞI HALKI DUYARLI BİR HALK

seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı’nda yaptığı ziyaretlerden ve tepkilerden memnun kaldığını belirten Selamoğlu, “Gölbaşı’ndaki tepkiler çok güzel. Referandum da desteğini verdi. Tüm Gölbaşı halkına teşekkür ediyoruz. Aynı desteği Anayasa değişikliğinde de vereceğine inanıyoruz. Çünkü Gölbaşı halkı duyarlı bir halk. Kendi sivil anayasasını çıkarmak istiyor. Türkiye inşallah ilk kez kendi sivil anayasasını yapacak. Bunu milletçe yapacağız.

Seçimlerden sonra inşallah birlikte Gölbaşı, Ankara ve Türkiye için çalışacağız” dedi.

EN BÜYÜK SORUN İŞSİZLİK

Seçim çalışmalarında en çok vatandaşların işsizlikten dert yandığını söyleyen Tülay Selamoğlu, “Türkiye’de olduğu gibi Ankara’da en büyük sorun işsizlik. Ama Türkiye gelişmiş dediğimiz ülkelerden bile iyi durumda. AK Parti ile işsizlik oranlarını azalttık ama genç nüfusumuz fazla. Bunun getirdiği sorunlar var. Biz önümüzdeki dönemde özellikle girişimcilerimizi desteklemek adına çalışmalarımızı artıracağız. Girişimcilere destek projesi gerçekleştireceğiz. İmkanlar var ama milletimizin de topyekun girişimci ruhunu göstermesi gerekiyor. Devlet baba anlayışından devletin hizmeti anlayışına dönmemiz gerekiyor. Özellikle Ankara’nın bürokrat şehrinin olmasının getirdiği alışkanlıkları var. Ankara’nın 2023 hedef projelerinde istihdam alanları gelişiyor. Birçok sorunu birlikte aşacağız” dedi.

ANKARA HER ALANDA MERKEZ OLACAK

AK Parti hükümetinin Ankara’yı birçok alanın merkezi konumuna getireceklerini vurgulayan Selamoğlu, “Ankara’yı başkent merkezi olmasından öte turizmde, ulaşımda, sanayi de bir merkez haline getirmeye çalışıyoruz. Çünkü Ankara Türkiye’nin turizmde en düşük payını alan ilidir. Ankara yapacağımız projeler ile özellikle turizm pastasından payını çok daha yüksek alacak. Ankara’yı sağlık merkezi de yapmak istiyoruz. Çünkü dünyanın sağlık sorunu var. Avrupa’dan sağlık sorunlarını çözmek için İstanbul’dan sonra Ankara’yı da tercih etsinler istiyoruz. Bu projeler kapsamında Ankara’ya 2 tane büyük merkez açılıyor. İki ayrı noktada sağlık şehri açılacak. Ankara’nın 6 ilçesinin termal özelliği var. Bunu tekrar kazanılması ve ulaşımın merkezi olması, karayolunda, havayolunda, tren yolunda merkez olması Ankara’nın hareketliliğini artıracak. Bu döngü hem mevcut esnafa yönelik kazancın yükselmesi demek hem yeni iş alanların açıklaması demek hem de istihdamın oluşmasına katkı sağlayamak demektir.

2012’de ALT YAPI SORUNU BİTECEK

“Türkiye’de AK parti ile 2012 de alt yapı sorunları bitecek” diyen Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Tülay Selamoğlu, “ Bundan sonra ustalık dönemi başlıyor. Temeli attıktan sonra bu ülkenin her şehrinde başkent olması nedeniyle özellikle de Ankara’da gelişimde gözle görülür değişikler olacak. Hiç bir şey yapmadı diyenlere biz Ankara’nın birçok ilçesinin köyden nasıl şehre dönüştüğünü anlatıyoruz.  Örneğin Gölbaşı’nın 8-5 yol öncesi ile şimdiki hali arasında çok fark var. Çalışmalar Ak parti ile geldi. Önümüzdeki dönem muhteşem olacak ve bunu herkes görecek” dedi

Bu haber toplam 1623 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.